Vločkovač 3l

VLOČKOVAČ 3l na pomoc při čištění vody v bazénech a vířivkách

Vyčistili jste bazén pomocí vysavače a pořád máte pocit, že není voda v bazénu perfektně čistá? Přemýšlíte, co ještě využít, aby byla voda dokonalá? Pak je na řadě právě Vločkovač 3l, který by měl být nedílnou součástí výbavy každého, kdo vlastní bazén nebo vířivku a snaží se udržet vodu stále čistou.Tato bazénová chemie slouží k likvidaci zákalu. Také k projasnění vody v bazénu. Udělá to tak, že díky své schopnosti shluknout jemné nečistoty do větších celků, je filtrace už schopna zachytit tyto nečistoty a již nepustit do oběhu. Voda tak zůstává průzračně čistá. Je samozřejmostí, že je nutné dbát na množství nečistot v bazénu a tomu uzpůsobit množství Vločkovače.

čistá voda

Pokud přesto dojde k přesycení Vločkovače, objeví se mléčný zákal a vodě chybí jas a jiskrnost. Pak je třeba bazén znečistit např. pískem. To způsobí, že se rozpuštěný Vločkovač naváže na tyto nečistoty a pak je lze pomocí bazénového vysavače jednoduše vysát ze dna bazénu. Vločkovač má i tu schopnost, že dokáže předcházet tvorbě řas a dokáže vodu zbavit i organických látek, které jsou do bazénu zanášeny plavci. Vločkovač je tedy dobrý i jako prevence, aby se předcházelo většímu zanešení vody a dalším problémům, které se řeší náročněji.

rodinné koupání

Doporučuje se nákup většího balení, jelikož je v sezóně hojně využíván a zaručí, že ho budete mít vždy po ruce, aby nedošlo k rozmnožení řas a dalšímu znečištění vody, které by se následně řešilo delší dobu a znemožnilo či znepříjemnilo tak koupání. Pokud si tedy chcete užívat čistou vodu v bazéně určitě navštivte naše webové stránky, kde máte možnost Vločkovač 3l chlorito.cz koupit a k němu sehnat i další potřebné vybavení k péči o bazén či vířivku. Určitě zde naleznete další inspiraci, jak zdokonalit svůj bazén a jak si koupání ještě více zpříjemnit.

Publikováno v Web