Víte, jak si uchovat opálení co nejdéle?

Když už se alespoň jednou za rok podíváme k moři, abychom si odpočinuli, užili si koupání a slunce, většinou se těšíme i na to, že se konečně zbavíme své bledé pleti a budeme se moci těšit z krásného bronzového opálení. Pokud chcete, aby Vám zaprvé opálení vydrželo pěkné i po návratu od moře a zadruhé, abyste se u moře nespálili a Vám se místo pěkného opálení na těle nevytvořily rudé bolavé puchýřky, je třeba myslet na budoucí pobyt na Slunci již před odletem za teplem.
Co pro tělo udělat ještě před odletem?
opalující se bruneta
Pokud si chcete opálení udržet i po návratu, zkuste se již před dovolenou zásobit vhodnými vitamíny. Nejvhodnější je v tomto případě beta – karoten, který bývá nabízen v kombinaci s vitaminy E a C. Tato kombinace vitamínů přispívá ke zdraví vlasů a nehtů, chrání Vaše oči a podporuje imunitu. Pokud nechcete sahat po pilulkách z lékárny, zkuste tělo zásobit těmito vitamíny přírodní cestou. Jezte dostatečné množství mrkve, meruněk, papáji, broskví a dále také zelené zeleniny jako je špenát nebo brokolice. Dále je třeba myslet na dostatečnou hydrataci kůže. Tu zajistíte zaprvé dostatečným přísunem tekutin a za druhé svému tělu dopřejte každý večer hydratační mléko a hydratační krémy na obličej.

mladá surfařkaNezapomínejte také na pravidelný tělový peeling. Ten Vás zbaví olupující se kůže a krásně sjednotí barvu Vaší kůže. Do sprchy si vezměte sprchový gel s oleji nebo přímo olejovou emulzi. Ta totiž vytvoří na těle ochranný film a bude ji chránit před vysušením.
srdíčko z krému
Jak dosáhnout pěkného opálení?
U moře nesmíte podcenit dostatečnou kůže před slunečním zářením. Kupte si v lékárně kvalitní voděodolný krém na opalování s vysokým ochranným faktorem. Pokud máte citlivou pleť, pořiďte si na obličej speciální opalovací krém. Mimochodem obličej je rozumné slunci vystavovat co nejméně. Vrásky, vysušená pleť ani pigmentové skvrnky nejsou zajisté nic, po čem byste toužila. Chraňte svou kůži před nejostřejšími slunečními paprsky, které bývají kolem poledne. A po návratu z pláže, až si dáte sprchu, nezapomeňte pokračovat v dostatečné hydrataci kůže.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup