Patrová postel do dětského pokoje a její správný výběr

Omezený prostor bohužel trápí mnoho lidí. Nedostatek prostoru v domácnosti se však dá řešit několika způsoby. Za ověřený lze považovat to, že začneme využívat efektivní řešení, které se nám v současnosti nabízí. A že jich je opravdu hodně asi netřeba mluvit. Záleží tedy jen a jen na nás, co si vybereme. V případě šetření prostoru v dětských pokojích se za nejefektivnější řešení považují patrové postele. Poradíme vám, jak vybrat, tak tu nejpohodlnější, jakož i takovou, kterou vaše ratolesti zaručení ocení!

patrová postel

Bezpečnost na prvním místě

I když jsou patrové postele praktické řešení, měly by být v první řadě bezpečné. Bezpečnost našich dětí by měla být na prvním místě. Proto je důležité při výběru vybírat takovou postel, která bude opravdu splňovat všechny bezpečnostní standardy. Je třeba myslet i na to, že děti se ze spánku otáčejí. Běžně se stává, že se dítě ráno vzbudí na opačné straně postele, než na které usnulo. Z toho důvodu je důležité, aby měla postel k dispozici dostatek zábran, které dítěti zabrání v tom, aby z postele spadlo. Mějte také na paměti, že se nedoporučuje, aby na vrchní příčce patrové postele spalo dítě, které je mladší než 6 let.

postel

Doporučuje se také, aby byla zábrana umístěna minimálně 30 centimetrů od matrace. Znamená to jakousi bezpečnostní vzdálenost a současně i zábranu, která zabrání tomu, aby vaše dítě z postele spadlo. Je třeba také myslet i na to, jakým způsobem se dítě dostane do postele. Za nejlepší variantu se považují schůdky. Ty se vyrábějí ve více modifikacích. Za ty nejlepší se považují takové, které lze odnímat. Znamená to tedy, že budou u postele umístěny pouze v případě, kdy je budete potřebovat. V opačném případě je můžete umístit někam, kde vám nebudou zbytečně překážet. V mnoha domácnostech je prostoru opravdu málo, proto je důležité, aby byl využit opravdu co nejlépe!

Jaké další aspekty je třeba při výběru patrový postelí zvážit?

Patrové postele by měly být v první řadě kvalitní. Měly by toho hodně vydržet a současně by měly být vyrobeny z těch nejlepších materiálů. Pokud hledáte to nejlepší, navštivte stránku https://www.sconto.cz, kde najdete jejich bohatou nabídku. Dopřejte vašim dětem ty nejkrásnější sny i vy!