Zbavte se starostí, vychutnejte si ten pravý adrenalin s lasergame Praha!

Myslíte stále jenom na práci? Nedokážete se svých starostí zbavit ani o víkendu? Chtěli byste si konečně po dlouhé době vyčistit hlavu?
V takovém případě kontaktujte pár svých přátel a společně vyrazte do laserové arény v Praze, kde se dobře pobavíte. Společně s dobrými přáteli se budete cítit skvěle, tím spíše, když zažijete jedinečné dobrodružství. Když se pustíte do akce v laserové aréně, tak rázem půjdou veškeré vaše starosti stranou, ať už jde o cokoli!

DSC8007

Laserová střílečka, kterou vám nabízí lasergame Praha Lazerfun vám zkrátka nedovolí myslet na nic jiného než se soustředit na výkon, a na to, jak zasáhnout soupeře.
Ovšem žádný strach, rozhodně http://www.dlouhy-most.cz/ to není nijak nebezpečná hra. Ať už budete střílet jako zkušení borci anebo jako lidé, kteří drží laserovou pistoli v ruce poprvé, nikomu se nic nestane. Vaše zásahy zaznamená pouze speciální vesta, která vám bude sčítat počet zásahů vašeho soupeře.
A rozhodně se nemusíte bát postavit do arény se zkušenými borci anebo naopak – stačí jen vybrat ten správný herní mód, který vaše síly férově srovná. Vybírat můžete hned z jedenácti typů her, takže si vždy vyberete a hraní se vám nikdy neomrzí – tím spíše, že máte k dispozici hned dvě originální laserové arény. Můžete se vypravit k legendárním Aztékům anebo do moderního temného labyrintu.

DSC8155

Zkrátka si vše vyzkoušejte a uvidíte, že vás lasergame úplně pohltí!
Vždy, když si budete potřebovat ulevit od starostí a zažít něco zábavného, můžete vyrazit sem, kde své tělo po dlouhém sezení u počítače zase rozhýbete, a do žil se vám vlije adrenalin.
Abyste si mohli užít maximum zábavy za tu nejlepší cenu, tak si pořiďte členskou kartu. Díky ní budete hrát za výhodnější cenu.
A nezapomeňte ani na to, že jedinečnými zážitky ze hry můžete obdarovat také své blízké, které už také jistě nebaví dostávat ke každým narozeninám čokoládu a láhev vína.