Přenosná elektřina

Naštěstí šel pokrok tak kupředu, že nyní si můžeme pořídit elektrocentrálu a ta nám potřebnou energii poskytne prakticky kdekoliv, kde je jí potřeba. Podle možností existují malé, přenosné, které jsou čas od času po ruce v dílničkách kutilů. Ale na druhou stranu ani velké továrny nemusí zůstat stát, když dojde k výpadku proudu. Každý se k takovýmto produktům staví odlišně. Někteří si ji raději zakoupí a pro jiného uživatele je výhodnější se obrátit na půjčovnu a domluvit si zde i další doplňkové služby k elektrocentrálám Valeon,ty pomohou mnohé problémy rázem snadno vyřešit.

IMG_20180905_122030

Doprava
Ne každý má možnost si elektrocentrálu dopravit na potřebné místo. Je pravdou, že menší se v pohodě vejdou i do osobního automobilu, případně na vozík. Ovšem větší budou podstatně těžší a mnohdy tuna není žádný problém. Potom je třeba vyjet s jinou technikou a ne každý má auto nad 3,5 tuny. Naštěstí zde v půjčovně to není žádný problém. Pokud je elektrocentrála kontejnerového stylu, tak její umístění bude muset rovnou na návěs.
Obsluha
Pro někoho ovládání není problém, ale kdo se bojí, tak se nesmí zeptat, zdali by se pro něj nenašlo patřičné řešení. Rozhodně každého pak potěší, že existuje a tak si hravě s elektrocentrálou lze zajistit i odborníka, který buď vše řádně vysvětlí, nebo případně ji bude obsluhovat. To ovšem záleží na typu elektrocentrály a také možnostech.
20190516_134224

Servis
Každá elektrocentrála potřebuje nutný servis a čas od času vyměnit unavený materiál. Někdy je servis dokonce velmi žádoucí, jelikož je to podmínkou záruční doby. Na druhou stranou půjčovny samy o sobě mají své pracovníky školené a šikovné v daném oboru, tudíž i zapůjčené elektrocentrály mají špičkový servis.
Půjčovna i bazar
Komu se již někdy něco neporouchalo a musel si něco vypůjčit. Nebo na druhou stranu nepotřebujeme mít doma nový produkt, ale potřebuje mít především funkční výrobek. Potom postačí se zeptat přímo v půjčovnách náhradních zdrojů a zde je možnost si i některé starší typy zakoupit. Má to svoji výhodou. Jsou servisované a plně se dá na ně spolehnout. Navíc servis opět provede stejná půjčovna, tudíž záruka spokojenosti.