Z nebankovní společnosti rozhodně neodejdete s prázdnou

Ač jsou vaše příjmy sebelepší, banka na to může mít úplně jiný názor. Něco takového se stává poměrně často.
Přijdete do banky s vyhlídkou na půjčku, a poté, co absolvujete několik schůzek, které vás stojí nemálo času, zjistíte, že podle názoru banky máte nedostatečnou bonitu. Divíte se, jak se něco takového mohlo stát? Naprosto jednoduše: banka mnohé z jednotlivých druhů vašich příjmů jednoduše neuzná – tím spíše, pokud pocházejí z podnikání. A tím se vaše příjmy podstatně sníží. Naopak pokud jde o výdaje, tak ty často nafoukne. A i kdyby byly sebenižší, narazíte na paušální hranici výše výdajů, která se vždy automaticky odečítá. K tomu si přidejte i fakt, že máte početnou rodinu, jste příliš mladí anebo naopak letití, anebo třeba splácíte nějaké finanční závazky z minulosti. Výsledek? Vaše bonita je příliš nízká na to, abyste půjčku mohli získat.drobné staré mince
Špatná zpráva je, že ať už se obrátíte kamkoli, tak se podobná situace bude opakovat. Zkrátka, získat úvěr v bance není žádná hračka.
Jestliže se stalo i vám, že vás se žádostí o půjčku odmítli, a vy ji zkrátka musíte mít, tak nevěšte hlavu. S bankami vaše možnosti zdaleka nekončí – ještě jsou zde nebankovní společnosti.
Obliba nebankovních společností mezi lidmi neustále narůstá. A není se čemu divit – velkou roli v tom jistě hraje fakt, že zde uspokojí i mnoho těch lidí, které banky odmítnou.
Získat nebankovní úvěr v situaci, kdy vás banka odmítla, nemusí být ani ten nejmenší problém. Nejlepší cestou, jak to udělat, je požádat o hypotéku bez dokládání příjmů.tvář člověka vyplněná bankovkami
Počítat byste ovšem měli s tím, že i u takového úvěru budete muset příjmy doložit – žádný poskytovatel vám nedá úvěr, aniž by si vaše finanční možnosti prověřil. Nicméně i nižší příjem je možné tolerovat, tím spíše, když se podmínky půjčky nastaví tak, aby vám umožnily bezproblémové splácení – třeba díky dlouhé době splatnosti až na třicet let.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup