Sprcha na zahradě!

Úžasný prostředek, jak zabavit děti. Skvělé k chatě či chalupě, kde máte jenom studený přívod vody a chcete si zadarmo nechat trochu vody ohřát, abyste měli krásně teplou až horkou vodu, kterou si však můžete volně regulovat. Ale také je to úžasný prostředek pro všechny zahrádkáře a milovníky venkovního posezení v létě, kdy se můžete nechat jen tak volně ovlažit právě pod touto solární sprchou.
Tělo sprchy je tvořeno ze speciálního materiálu, takže se samo nahřívá. Díky slunečnímu záření budete mít kdykoliv teplou až horkou vodu. Pozor tyto produkty mohou v sobě nahřát vodu až na 60°C i více! Dejte je proto na sluníčko, aby se pořádně a dostatečně mohly neustále prohřívat a vy tak měli neustále teplou vodu k dispozici. Na umytí, opláchnutí či cokoliv dalšího!
ü Báječné na osvěžení. Pro děti na hraní. V horkých letních dnech budete rádi, když se dokonce v oblečení budete moci jen tak ovlažit. Je to velice příjemné, protože si nastavíte teplotu vody, jakou budete chtít. Nemusíte si nechat úplně studenou, ale můžete na sebe pustit spíše trochu vlažné. Osvěžení je báječné, aby se tělo v létě uvolnilo a také ochladilo, protože při vysokých letních vedrech i naše tělo a mozek trpí a celí se přehříváme. V plavkách je to ideální prostředek, ve kterém se můžete ovlažit po slunění, či se dá využít na mnoho dalších případech.

Nejlepší využití?

Nejvíce využívaná je však v přítomnosti bazénu, protože se jednoduše můžete ovlažit a osprchovat před vstupem do studené vody bazénu. Tělo tak připravíte na teplotní šok již předem a navíc ze sebe smyjete zbytky nečistot. Jde o běžný prach, pyl, ale také zbytky krémů či jenom trávu z bosých nohou. Díky tomu se tyto nepatrné maličkosti nedostanou do vody, a proto nemusíte používat více chemie, než je nezbytné. Ušetříte tak i v tomto odvětví.
Solární sprchy se dají velice snadno nainstalovat, postačí k tomu přiměřený rozvod vody, který máte někde na vaší zahradě nebo ve venkovním prostředí. Rovná plocha, na kterou daný produkt umístíte, a jinak je všechno součásti balení, takže se nemusíte bát, že byste zbytek šroubů či potřebných věcí někde sháněli a létali po dalších obchodech. water2

Publikováno v Nezařazené