Rychle a jednoduše

Není až tak podstatné, jestli se chystáte k tvorbě zcela nových stránek nebo jen chcete oživit ty dávno vytvořené. Toto ocení ti, kdo mají placené webovky nebo je potřebují ke své práci, např. k internetovému prodeji a chtějí to, co zatím používali, rozšířit nebo jen přizpůsobit požadavkům návštěvníků. Co se týká vzhledu, jeho změna je možná po každé, když vás původní vzhled omrzí.
lži v pc
Co je třeba a bez čeho se neobejdete
Základem všeho je místo na serveru, kam budou návštěvníci chodit a sledovat vaše stránky. Pořízení místa není nic nákladného, stačí nainstalovat WordPress. Poté následuje adresa webovek, pod kterou budete k dohledání na internetu. Tu musíte koupit a hlavně, název, který chcete použít, nesmí být již obsazený. Toto je možné zjistit na volnedomeny.cz.
Jestliže chcete mít svůj vlastní blog, pak musíte být vlastníkem tzv. subdomény. Blog může vést na svém serveru.
Začínáme a postupujeme od A do Z
Za prvé si musíte z volných domén vybrat pro vás tu pravou, měla by mít koncovku cz. Poté si doménu zaregistrujte. Místo, kde se budou vaše stránky nacházet, je označováno jako hosting, k těm spolehlivým a osvědčeným patří již zmíněný WordPress. Jeho pořízení je možné s poloviční slevou nebo dokonce i zdarma v rámci různých akcí. Poté se vrhněte na instalaci samotnou. Přes WordPress toto lze učinit automaticky, do schránky obdržíte potvrzovací email. V případě, že se vám na obrazovce objeví návrh na aktualizaci, nevyhýbejte se mu.
koule na dlani
Nyní je jen na vás, jak si své stránky upravíte, co se týká vzhledu, aby přilákaly pokud možno co největší počet návštěvníků. Na výběr budete mít z mnoha možností pluginů i šablon. Ty budete potřebovat k tomu, aby vaše webové stránky byly výrazné, originální, jedinečné a zároveň přehledné. 
Tento jednoduchý návod zvládne určitě každý, kdo je běžným uživatelem počítače.

Publikováno v Web