Rozkládací pohovka s matrací je vhodná nejen do menších bytů, ale jsou oblíbené také v dětských pokojích či pokojích pro hosty

Výběr nábytku a doplňků do domácnosti není jednotný, jelikož každý má jiný vkus, každý dům, místnost je jiná a naše představy jsou různé. Jedno je jisté, že v každé domácnosti se nachází nějaká šatní skříň, komoda či postel. Jakmile v případě, že máte velmi malý byt, případně malé pokoje a je třeba zařídit prostor tak, abyste ušetřili co nejvíce místa? Právě do takových domácností je velmi populárním a často vybíraným kouskem rozkládací pohovka s matrací, která má výhodu v tom, že může sloužit nejen jako pohovka, ale také jako postel pro každodenní spaní.

světlý gauč

Nebojte se a můžete je používat i dennodenně

Když se řekne rozkládací pohovka s matrací, zejména starší ročníky si vzpomenou na nekvalitní pohovky, na kterých bylo trest spát, protože každý, kdo spal na takové rozkládací pohovce, tak vstal nevyspalý, dolámaný a ubolený. To se však změnilo a dnes se rozkládací pohovka s matrací vyznačuje kvalitou. Rozkládací pohovka s matrací dnes již splňuje všechna kritéria a normy, aby byl zajištěn kvalitní spánek. Rozkládací pohovka s matrací má výhodu tu, že je to kousek 2v1, protože přes den funguje jako sedačka a v noci jako postel.

Právě takový kousek se hodí do garsonky, ale také je vhodný i do pokojů pro hosty či do dětských pokojů. Jelikož tento kousek může být určeno i pro dennodenní používání, nemusíte se obávat, že manipulace bude složitá. Rozkládání zvládne každý. Pokud i vy uvažujete o výběru rozkládací pohovky, tak si zvažte, co všechno očekáváte od vaší pohovky. Například rozkládací pohovka s matrací může mít úložný prostor, který ocení téměř všichni, a to bez ohledu na velikost prostoru, ve kterém bude pohovka umístěna.

rozkládací pohovka

I velké domy ocení odkládací prostor, jelikož tam mohou umístit ložní prádlo. Majitelé menších bytů ocení úložný prostor nejen na odkládání ložního prádla, ale také na odkládání jiných věcí. Rozkládací pohovka s matrací může mít různý rozměr a je jen na vás, jakou velikost si zvolíte. Také umíte si přizpůsobit barevnou kombinaci, a tak vám hezké zapadne do interiéru. Pokud i vy toužíte po kvalitní rozkládací pohovce s matrací, na které se vyspíte nejen vy, ale i vaše návštěva, navštivte webovou stránku https://www.sconto.cz/.