Peníze i se záznamem v registru

Trápí vás, že vám v žádné bance nechtějí vyjít vstříc, protože máte záznam v registru? Taková situace je opravdu nepříjemná. Pokud si člověk nutně potřebuje půjčit peníze a nemá kde, tak je to velice vyčerpávající. Představte si, jak obíháte jednu banku za druhou a všude vám ukazují záda v situaci, kdy nemáte na výběr a nutně potřebujete peníze. Dříve byla taková situace poměrně beznadějná, ale dnes má naštěstí poměrně snadné řešení, kterým je hypotéka bez registru .
kufr dolarovek

Tu si mohou sjednat všichni, kdo nezbytně potřebují půjčku a mají záznam v bankovním anebo v nebankovním registru, což v překladu znamená, že jim žádná z bank peníze nepůjčí. Kde tedy je možné takovou půjčku získat? Přece v nebankovní společnosti!
Rozdíl nebankovní hypotéky bez registru oproti klasické hypotéce je především ve výši úroků, které budete muset navíc k vypůjčené částce splácet. Jedná se tedy o vhodné řešení finanční situace opravdu jen pro ty, kdo peníze nezbytně potřebují. Úrok u takové hypotéky se pohybuje zpravidla kolem sedmi procent, u běžné nebankovní hypotéky je to asi čtyři procenta. Nicméně existuje zde jedno chytré řešení, jak si splácené úroky snížit, a to tím, že poté, co bude váš záznam z registru smazán, svou půjčku refinancujete klasickou bankovní půjčkou s nižším úrokem. Díky tomu, že již nebudete mít záznam v registru, tak by to neměl být problém.
A jak se záznamu v registru můžete zbavit?
mince a hodiny
Můžete požádat o jeho vymazání, což se však může stát nejdříve za pět let od doby, kdy byl do vašeho registru přidán. A hlavně to nejdůležitější je, abyste si do budoucna dávali dobrý pozor na to, abyste už žádný další záznam v registru nezískali. Je pravda, že se to může stát snadno, aniž byste si toho všimli, nicméně vzhledem tomu, jaké to způsobuje komplikace, tak je dobré se takové situace vyvarovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup