Peníze i se záznamem v registru

Trápí vás, že vám v žádné bance nechtějí vyjít vstříc, protože máte záznam v registru? Taková situace je opravdu nepříjemná. Pokud si člověk nutně potřebuje půjčit peníze a nemá kde, tak je to velice vyčerpávající. Představte si, jak obíháte jednu banku za druhou a všude vám ukazují záda v situaci, kdy nemáte na výběr a nutně potřebujete peníze. Dříve byla taková situace poměrně beznadějná, ale dnes má naštěstí poměrně snadné řešení, kterým je hypotéka bez registru .
kufr dolarovek

Tu si mohou sjednat všichni, kdo nezbytně potřebují půjčku a mají záznam v bankovním anebo v nebankovním registru, což v překladu znamená, že jim žádná z bank peníze nepůjčí. Kde tedy je možné takovou půjčku získat? Přece v nebankovní společnosti!
Rozdíl nebankovní hypotéky bez registru oproti klasické hypotéce je především ve výši úroků, které budete muset navíc k vypůjčené částce splácet. Jedná se tedy o vhodné řešení finanční situace opravdu jen pro ty, kdo peníze nezbytně potřebují. Úrok u takové hypotéky se pohybuje zpravidla kolem sedmi procent, u běžné nebankovní hypotéky je to asi čtyři procenta. Nicméně existuje zde jedno chytré řešení, jak si splácené úroky snížit, a to tím, že poté, co bude váš záznam z registru smazán, svou půjčku refinancujete klasickou bankovní půjčkou s nižším úrokem. Díky tomu, že již nebudete mít záznam v registru, tak by to neměl být problém.
A jak se záznamu v registru můžete zbavit?
mince a hodiny
Můžete požádat o jeho vymazání, což se však může stát nejdříve za pět let od doby, kdy byl do vašeho registru přidán. A hlavně to nejdůležitější je, abyste si do budoucna dávali dobrý pozor na to, abyste už žádný další záznam v registru nezískali. Je pravda, že se to může stát snadno, aniž byste si toho všimli, nicméně vzhledem tomu, jaké to způsobuje komplikace, tak je dobré se takové situace vyvarovat.