Ideální dárek, který každého potěší

Chtěli byste potěšit své blízké něčím opravdu originálním, něčím, co si jen tak sami nepořídí a něčím, co pro ně bude úplně něco nového? Nevíte kde hledat a nenapadá Vás nic, co by mohlo Vaše blízké opravdu ohromit? V tom případě jste u nás na správné adrese!
strašidelné místo

Podívejte se na naše nejrůznější escape games, které pro Vás budou naprosto dokonalé a kterými dokážete potěšit opravdu každého člověka.

Dopřejte svým blízkým opravdu velmi originální dárek a najděte přesně ten druh zábavy, který opravdu každého potěší. Uvidíte sami, že lepší dárek pro své blízké jste si ani nemohli představit a že najdete přesně takový typ zábavy, který si Vaši blízcí zamilují. Naše úniková hra Praha je opravdu velmi vyhledávaná a Vy tak budete mít perfektní jistotu, že jste vybrali správně. Lidé, kterým náš zážitek darujete si budou moct vyzkoušet situace, které uvidí pouze ve filmu a které jim pomohou v logickém uvažování a zároveň v nich dokáže vyvolat opravdový strach. Nechejte své přátele vyřešit nejrůznější záhady tajemna a nechte z nich udělat opravdové hrdiny, které toho mohou zachránit mnohem více, než si jen dokázali představit. Podívejte se na naše nejrůznější reference a ujistěte se sami, že jen my nabízíme tu pravou zábavu, na kterou budou všichni Vaši přátelé ještě dlouhou dobu vzpomínat a ke které se budou velmi rádi vracet.
kolegové korporační
Díky našemu originálnímu balení budete moct Vaše přátele navnadit ještě dříve, než dárek odhalí. Nechejte si svůj dárek zabalit do tajemné krabičky, díky které celková hra pro Vaše přátele začne mnohem dříve, a tak budete mít jistotu, že se Vaši blízcí začnou hned od prvního okamžiku velmi těšit na nové zážitky, které jste jim poskytli.

Kontaktujte nás a užijte si pocit z dobře promyšleného dárku, díky kterému opravdu zazáříte a díky kterému budou Vaši přátelé naprosto nadšení z něčeho, co by si jen tak sami nepořídili.