Make-up a cvičení

Doba se už dávno změnila a není se čemu divit, že se i móda dnes zaměřuje na to, vypadat v každém ohledu báječně. Není módní pouze oblečení, ale i způsob života, který vám přidá nějaké plusové body navíc. V současné době je nejpopulárnější aktivitou žít zdravě, cítit se zdravě a dělat něco i pro své tělo.

Z toho důvodu mnoho žen neodmítá návštěvu ve fitness centru, kde by se ke štíhlejší postavě dopracovaly i tak, že budou vypadat za všech okolností fantasticky – tedy i s make-upem.
použitý krém

Kosmetičky se k tomu staví skepticky

A není snad ani potřeba zdůrazňovat, proč tomu tak je. Fakta totiž mluví jasně. Při působení tepla na vaší pokožku a pleť (zejména tedy v obličeji) se póry mají tendenci otevírat a vpustit do sebe všechny nečistoty, které na tváři máte. Tělesná tekutina, jakou je pot, je dostatečně agresivní na to, abyste se ráno po cvičení vzbudily s nepříjemnou vzpomínkou, jakou bude nějaký pupínek na obličeji.

S nánosem make-upu a všech jeho vrstev, se toto riziko ještě násobí a jako bonus – se ve fitku budete lesknout jako koule na diskotéce.
zavazování bot

Jak vypadat báječně i při cvičení?

Pokud k vaší osobnosti make-up a líčidla patří, v době tréninku nebo jakékoliv fyzické aktivity, se nimi pokuste šetřit. Co vám vykouzlí hezčí tvář a vždy udělá dobrý dojem i bez toho, abyste se musely potýkat s výčitkami, že jste se při sportu namalovaly – je rtěnka.

Tu si bezesporu nanést můžete a cítit se tak více sebevědomé a takzvaně „své“.

Zapomeňte však na make-up, tónovací krémy nebo oční linky. Můžete si být jisté, že se vám už po prvních pár minutách zvýšené fyzické aktivity, začnou roztékat a působit přesně opačně, než jste zamýšlely.

Vsaďte na kvalitní krémy

Krém, který vaši pleť hydratuje, uzavírá póry a regeneruje ji díky složení uklidňujících látek a bylin, vám bude přínosem při jakémkoliv sportu.

Místo těžkého make-upu se rozhlédněte v řadách kvalitních produktů, které pleť chrání před mastnotou, vznikem akné a jsou vhodné i pro sport všeho druhu.