Kterou půjčku si vybrat?

Pro soukromé podnikání je nezbytný dostatek finančních prostředků. Když tyto scházejí, nedá se nakupovat materiál nebo zboží, není z čeho vyplácet zaměstnancům mzdy, není možné hradit povinné odvody a podobně, a to je pochopitelně hodně závažný problém.
Problém, který majitel takové firmy nejednou řeší půjčkou. Protože to bývá často ta jediná možnost, jak se rychle dostat ke scházejícím financím.
Ovšem problém je tu v tom, že ne každý takovému podnikateli touží půjčit. Zejména banky se vyznačují přísnými podmínkami, jež musí takový žadatel splnit, aby byl hoden nějaké té pomoci z jejich strany. A pokud má takový podnikatel nevalné daňové přiznání, nízké příjmy, záznam v registrech dlužníků, exekuci na krku a podobně, má jednoduše smůlu. S někým takovým banky neztrácejí čas a odmítají ho.
A pak je dobře, že existuje i americká hypotéka bez registru Hypoteka-bez-registru. Ta se totiž od klasických bankovních půjček liší v tom, že se zde žadatel musí za půjčení peněz zaručit nemovitostí odpovídající hodnoty a jednoduše prokázat schopnost splácet aspoň po těch nejnižších možných splátkách.
U této nebankovní nabídky pak nehrají zase až tak významnou roli další žadatelovy nedostatky, nad skoupým daňovým přiznáním, nějakým banálním záznamem v registrech a podobně se tu dá přimhouřit oko.
Čímž je tato nebankovní hypotéka přímo ideální pro každého, žadatele v nesnázích nevyjímaje.mince na lesklé ploče.jpg
Stačí tu jenom zažádat přes internet, poslat e-mailem pár fotografií oné nemovitosti k posouzení, dohodnout se zástupcem poskytovatele oboustranně výhodné podmínky, vše nezbytné doložit a podepsat smlouvu a pak už nic nebrání rychlému převedení požadované sumy na žadatelův účet. Aniž by tento musel zaplatit byť i jenom korunu předem, získá až sedmdesát procent odhadní ceny oné nemovitosti, jež může splácet klidně i dlouhých třicet let, jež ale může kdykoliv vrátit i předčasně, aniž by na tom tratil. Úroky i splátky tu bývají příznivé, peníze lze použít na cokoliv,…
A co by si problematický (ale klidně i neproblematický) žadatel mohl přát více, že?