Kopírujte si všechno, co je úřední

Největší chyba, kterou můžete udělat, je vůbec nečíst úřední dopisy, když vám přijdou. To se totiž jen tak nevyplatí. Spousta lidí si myslí, že když schránku ani neotevře, tak jako by to neexistovalo. Myslí si, že je právo nedostihne. Ovšem právo myslí na vše, i na nejrůznější snažení, která by zmařily soudní jednání věci. Přesně proto existuje něco jako fikce doručení. To je jednoduchý koncept – nevyzvednete-li si poštu do deseti dní od vhození do schránky či od upozornění, že na vás čeká na poště úřední dopis, považuje se daná písemnost za doručenou, i když jste na ni ani nešáhli. Zkrátka je to fikce. Měli jste totiž šanci se s písemností a jejím obsahem seznámit, mohli jste a nic vám nebránilo a vy jste to přesto neudělali.
černobílá fotka úředního razítka na stole

Nejlepší je si všechny tyto úřední dopisy někde schovávat, ideálně do složky, kde je budete mít označeny. Nikdy totiž nevíte, kdy se bude něco takového hodit, kdy to bude třeba. Proto je také ideální dělat si kopie, kdyby náhodou bylo třeba ukázat někde úřední dopis, tak můžete vzít kopii a originál si necháte doma v bezpečí, kde zůstane do té doby, dokud nebude třeba originálu. Tohle je velice dobrá praxe, kterou by mělo praktikovat více lidí.
muž, který si zapomněl něco okopírovat a teď toho lituje
Samozřejmě, nyní si člověk řekne, že to je přeci tisknutí a tisknutí, kdo na to má brát peníze? Funkční a kvalitní tiskárna je jedna věc, druhá věc jsou nejrůznější příslušenství jako tonery a náplně. Ale ani ty nemusejí být drahou investicí. Stačí se podívat například na náplně , které bezpochyby nasvědčují tomu, že se dají pořídit naprosto bezvadné produkty za rozumné a všem dostupné, až lidové, ceny, tak, abyste si mohli nejen kopírovat vaše vlastní věci, ale také právě úřední dokumenty, které je dobré si schovávat. Hlavně je nutné být připraven, o nic jiného v životě ani nejde.