Nedaří se vám zhubnout? Vyzkoušejte služby dietologické poradny

Ano, již z názvu je patrné, že budete opět muset držet nějakou dietu. To však není tak úplně pravda. Odborníci z dietologické poradny vás totiž navedou správným směrem zdravého hubnutí, na základě kterého budete vašemu tělu dodávat všechno, co potřebuje, takže se nebudete cítit oslabení. A to je právě to nejdůležitější, protože jedině tak máte šanci, že své snažení dotáhnete až do zdárného cíle.
průběh hubnutí

Co vlastně nabízí většina dietologických poraden?

Mohou vám pomoct s intenzivní redukcí váhy. To samozřejmě znamená především to, že opravdu zhubnete, nýbrž se bude jednat o hubnutí pod odborným dohledem. Co je tedy nejdůležitější, budete shazovat přesně tam, kde je to potřeba. Budete redukovat tuky, nikoliv svaly. Budete se stravovat běžně dostupným jídlem, které se pouze naučíte jinak připravovat, takže již nebudete muset držet tak populární, ale přesto nesmyslné diety. S odborníkem budete konzultovat veškeré vaše následující kroky a dosáhnete tak vysněného výsledku.
Můžete si však domluvit pouze konzultaci, v rámci které se pouze poradíte. Nemusí se tedy jednat o komplexní hubnoucí program, ale pouze o poskytnutí určitých rad. Tudíž se domluvíte na osobní schůzce, na kterou si můžete připravit veškeré dotazy. Dietolog udělá rozbor vašich dosavadních stravovacích zvyklostí, posoudí, kde děláte zásadní chyby, a navrhne vám konkrétní nápravné kroky, prostřednictvím kterých byste měli zdárně zhubnout. Jestliže to budete vyžadovat a bude to potřeba, změří a zhodnotí množství tuků a svalů ve vašem těle. Rovněž vám poskytne materiály, které by vám s hubnutím měly i nadále pomáhat.
Sestavení jídelníčkuje vaší další možností. Jestliže nechcete spolupracovat v rámci intenzivního hubnutí, můžete se domluvit pouze na vypracování jídelníčku přímo na míru vašemu tělu. Zde bude přesný popis toho, jak se máte správně stravovat, abyste mohli redukovat vaší váhu. Tento jídelníček pak budete dodržovat.
sledování hubnutí
Pouhé měření skladby tělaje vhodné pro lidi, kteří již s hubnutím začali a chtějí sledovat, jaké dělají pokroky. Mohou tak docházet na pravidelné měření, kde zjistíte, zda hubnete tuky, které potřebujete, a ne svaly, které musíte ve vašem těle zachovat.