Možná ano, možná ne


Už jste se někdy setkali při nákupu s pocitem chaosu a nepořádku? A už jste někdy ve velkoskladu nečekali ani minutu, než vám prodejce přinesl požadovanou věc? Ano, vždy je to o lidech, o pořádku, o morálce. Je to o tom, jak si dovedou svoji práci zvládnout, jak dovedou na pracovišti dodržovat systém a řád. Samozřejmě hlavně tam, kde skladují velké množství výrobků, mnohdy i objemných rozměrů, je potřeba dbát na promyšlenost a komplexnost.
zboží na paletě
Jednoduchá rada, jak zboží přehledně skladovat a ještě k tomu klidně stohovat i do značných výšek mohou být palety. Jen málokdo je nezná, jen málokdo se s nimi ve své praxi ještě nesetkal. Většinou máme co do činění s klasickými rozměry a většinou je velkou výhodou, že jsou vratnou záležitostí. Ovšem najít místo, kde je vyrobí, v případě potřeby opraví a ještě vykoupí, není zase taková legrace.
výrobky v krabicích

Kdo hledá

Hledali jsme a nakonec našli! Našli jsme profesionální firmu, která se distribucí palet zabývá již řadu let. Díky ní můžete čerpat všechny výhody a potřeby a nejen to. Můžete zde pořizovat nejenom klasické dřevěné typy podlážek, můžete zde pořizovat i přepravní kovové klece, které lze využít pro přepravu do vzdálenějších destinací. Tam potřebujete mít zboží opravdu zajištěno a v lepším případě i uzamčeno. Naše portfolio a záběr je opravdu velký. Kontaktujte nás a zeptejte se. I když si nevíte rady, jak to, či ono zboží přepravit, nevadí. Rádi vám poradíme, nebo navrhneme řešení na míru. Je dobré vědět a znát i ledasco o rozměrech palet, hlavně pokud přepravujete zboží třeba za hranice. Ušetříte si tak mnoho nepříjemností například při výměně, nebo odkoupení palet v zahraničí. Kdykoli se zastavte, podívejte se zblízka na široký sortiment a vyberte si levně, rychle a snadno! Vstupte do světa skladování, logistiky, nových technologií a požadavků přesně na přání zákazníka!