Malá velká reklama

Jistě to znáte, protože nelze žít, aniž by vás reklama jakkoli zasáhla. Tak to je a bude. Minimálně do té doby, než to někdo zarazí, ale to je hudba budoucnosti. Kdo by to dělal a proč? Takže vidíme reklamy velké, na zdech a na billboardech. Velkých plakátech a třeba i vzducholodích. Taková je vidět zdaleka, takže ji vidí spousty lidí, o což vlastně kráčí. Jenže…

Je pravda, že ji vidí spousty lidí. Ovšem jen ti, kteří se v těch místech vyskytnou, nebo jen projdou či projedou. A nyní pozor. Co taková malá reklama? Uvidí ji méně lidé protože je malá? Nu, to je příliš odvážné tvrzení. Naopak právě ona se dostane mezi další a další lidi. Dostane se i do ciziny, do odlehlých končin, prostě dostane se skoro všude.

USB s potiskem

Proto každý podnikatel nechává dělávat reklamu na svou společnost, podnik či služby také na malé předměty. Na kšiltovky, trika, tužky a zapalovače.

Jistě i vy používáte k přenosu dat takzvaná „úesbéčka“.Vypalování dat již končí, je zastaralé a zdlouhavé. Data na USB, neboli také flešce, flešdisku, jsou zapsána rychle a práce s nimi je pohodlnější. Navíc, některé přístroje nemají mechanické části ke čtení DVD nebo CD. Takže tyto byly odsunuty do propadliště dějin a zůstávají nám jen ona USB. Všimli jste si, co je na nich volné plochy? A tyto mini nosiče dat se předávají z ruky do ruky, ať jsou na nich data jakákoli. Třeba filmy nebo jen hudba. Co tak dát reklamu tam?

FD bez potisku

Reklamní flash disky s potiskem jsou momentálně obrovským hitem a je fakt, že na nich nemusí být zrovna reklama na nějakou obří firmu. Může tam být věnování, nebo třeba adresa majitele. Potisk lze vytvořit na přání zákazníka takový, jaký si on bude přát. I kdyby tam chtěl mít svou malou fotku.

Tato služba není určena jen velkopodnikatelům. Využít ji může naprosto každý, vždyť reklamní flash disk s potiskem může být i vhodným dárkem.

Publikováno v Web