Jste tak dobrý, jakou máte krejčovskou pannu!

Už od malička jste věděli, že až vyrostete, chcete se stát návrhářem? Zatímco jiné děti si venku hráli s míčem, Vy jste stále dokola listovali maminčinými časopisy a hledali rovnováhu mezi vzory, střihy a barvami. Už teď jste ve svém odvětví naprostá hvězda. Jak ale do cíli . absolutní špičky? Samozřejmě, že s ním nejlepším možným vybavením. Co takhle začít od podlahy?
člověk měřící muže v obleku
Abyste se stali sami sobě vzorem, je potřeba mít kromě talentu, píle a odhodlání také prvotřídní vybavení. Krejčovská panna je prvním krokem k Vašemu vytouženému cíli. Přece jen, na něco ty své mistrovské kousky musíte oblékat, že?
Když oblékáte svou neteř, je to utrpení. Kdy už to budeš mít hotové, zeptá se každých pět vteřin netrpělivě a Vám se z toho přirozeně ježí všechny vlasy na hlavě. Jak se může takhle hloupě ptát? To, co tu vytváříte je umění. A umění potřebuje svůj čas!
Ani u svého domácího mazlíčka příliš nepochodíte, protože ten zkrátka odmítá stát na místě a nadšeně se rozbíhá za každým poryvem větru, zábleskem slunečního světla nebo jakýmkoli zvukem. Když se po padesáté díváte, jak Vaše nová saténová látka mizí v nedohlednu, máte chuť se na všechno vykašlat.
různobarevné nitě na dřevěných cívkách
Takže co teď? Židle, křeslo, gauč? Hloupost. Jste přeci skutečný návrhář a ten přeci své umění nebude oblékat na nábytek, nebo ano? To tedy rozhodně ne!
Dejte navždy sbohem neklidným živým modelům a pořiďte si náčiní, které Vaší práci dodají profesionalitu. Žádné znuděné brblání ani utíkání modelů už Vám od teď nehrozí. Víte, že být nejlepší chce čas, trpělivost a preciznost. S novou krejčovskou pannou se konečně můžete stát tím, kým jste.
Kam ji postavíte, tam ji najdete. Návrh nejnovějších šatů Vám může trvat týden nebo třeba sedm měsíců. Čas, který investujete do své největší vášně je jen na Vás a nikdo Vám nemůže říkat, kdy je, co dokončeno. Protože to přeci víte nejlépe jedině Vy sám.
Staňte se PANEM návrhářem! Pořiďte si krejčovskou pannu podle vlastních očekávání a jednou pro vždy přestaňte řešit čas a neposednost.