Hledáte místo pro firemní večírek?


Pokud přemýšlíte, kde letos udělat vánoční večírek, určitě byste měli zajet na jižní Moravu. Jedná se o nádhernou oblast s velkým vyžití. Jedním z nejoblíbenějších a nejkrásnějších míst, je obec Lednice. Přímo v srdci této obce naleznete hotel Galant, což je moderní čtyřhvězdičkový hotel, který je pro pořádání velkých akcí (jako jsou například právě firemní večírky, konference, nebo obchodní jednání) jako stvořený.

zasedací místnost

Můžete si vybrat z několika sálů a salónků. Každý z nich je jinak velký a určený k jinému účelu. Pokud budete chtít, může vám být zapůjčena i veškerá technika jako je například ukazovátko, řečnický pult, promítací plátno, mikrofon, nebo promítačka. Nemusíte si proto dělat starosti s převozem a instalací vlastního vybavení.

Pokud byste svým zaměstnancům chtěli obstarat větší komfort, není problém objednat si jídlo a pití. Na akci může být přítomno pouze pití nebo malý raut. Nicméně pokud byste si přáli, není problém zařídit ani servírované menu. Vše záleží na tom, kolik finančních prostředků jste ochotni obětovat.

Velkou výhodou je i to, že pokud by vaši hosté nechtěli v noci cestovat domů, není problém zde přespat. Budete-li pořádat vícedenní akce, určitě všichni ocení velkou možnost vyžití. Součástí hotelového komplexu je i restaurace, vinný sklep, wellness nebo masáže. Pokud by vám to nestačilo, je zde možnost četných výletů.
firemní večírek

Nejbližší a nejznámější památkou je Lednicko-valtický areál, který je zařazen i do památek UNESCO. Není problém ani trávit volné chvíle procházkami, jízdou na kole, plavbou na loďkách, jízdou na koni nebo třeba ochutnávkou vín. Zkrátka každý si jistě nalezne to, co ho baví.

Pokud vás tedy lokalita i hotel zaujaly, jistě oceníte, že volných pokojů, sálů, saun i welness, je možné udělat online prostřednictvím webových stránek.